• ul. Piotra Niedurnego 65/4, 41-709 Ruda Śląska

O Kancelarii

Adwokat Wojciech Wojtala

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności w zakresie tworzenia i opiniowania umów, prowadzenia sporów sądowych oraz procesu tworzenia spółek prawa handlowego. Posiada również doświadczenie w sprawach majątkowych, sprawach spadkowych, sprawach odszkodowawczych oraz o zadośćuczynienie. Udziela porad prawnych oraz reprezentuje klientów w sporach sądowych oraz pozasądowych.

O kancelarii

Działalność kancelarii koncentruje się na świadczeniu usług prawnych z różnych dziedzin prawa tak na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Kancelaria świadczy usługi m. in. z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego, prawa budowlanego, prawa transportowego, a także prowadzi obsługę prawną projektów inwestycyjno — budowlanych dla OZE.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.